ČÍM SE ZABÝVÁM? KDO JSEM?


Můj příběh - JÁ & MATEMATIKA

Už od malička jsem měla ráda počítání a přemýšlení, moc mě bavilo všechno, co souviselo s logikou, systémem a nějakým způsobem s matematikou. Matematika mě chytla na gymplu tak, že jsem se ji nakonec rozhodla studovat společně s deskriptivní geometrií na Karlově univerzitě (na MFF v Praze). Popravdě, to už byl jiný kalibr. Vždycky říkám přirovnání: "Učit se matiku na střední je jako učit se písmenka. Učit se - studovat matiku na vejšce je jako číst a porozumět textu!"

Při studiu i po něm jsem pracovala jako učitelka matematiky a deskriptivní geometrie na střední škole. Učit někoho, kdo má opravdu zájem se učit, mě bavilo a naplňovalo a platí to i dodnes.

A proto teď dělám to, co mě nejvíc baví: zajímám se o MATEMATIKU, královnu věd a pomáhám s ní žákům a studentům středních i vysokých škol. Projekt ZVLADNIMATIKU jsem vytvořila jako podporu maturantům a budu ráda, když budu moci pomoct.

Věrka Effenberger   ♥

MOJE NEJ...

Nejvyšší dosažené vzdělání

Univerzita Karlova v Praze, Matematicko–fyzikální fakulta, Rigorózní řízení, udělen titul "Doktor přírodních věd" v oblasti: Obecné otázky matematiky a informatiky

Největší realizovaný projekt

Projekt ZVLADNIMATIKU je největší projekt, který se zabývá online přípravou na státní maturitní zkoušku z matematiky. Je jediný v celé České republice a pomáhá již skoro 200 letošním maturantům.

Nejlepší pocit

Dosáhnout svého cíle, ať už je jakýkoliv. Třeba to může zrovna znamenat: "udělám maturitu". Žít každý den tak, aby měl smysl. Naplňovat své sny a svůj pocit štěstí skrz to, co mě baví a co dělám s radostí a láskou.