Potřebuješ se RYCHLE, ale DŮKLADNĚ připravit na státní maturitní zkoušku z MATEMATIKY?


Víme, jak to udělat pohodlně bez zbytečného biflování a za pár dní ...

Je tady projekt ZVLADNIMATIKU, který ti poskytne veškerou podporu. Můžeš si zde objednat výuková videa a připravit se tak přesně na to, co u maturitní zkoušky bude. Už nemusíš ztrácet čas pročítáním desítek učebnic a starých sešitů, hledáním na internetu, nebo dokonce doučováním. Všechno máš připravené hezky na jednom místě - teorii, příklady, informace.

Online přípravou tě bude provázet

učitelka, "matfyzačka", expertka na online přípravu ke SMZ z matematiky

RNDr. Věra Effenberger

Proč si online přípravné kurzy objednat?

 • Vyhneš se namáhavému hledání
  Veškeré potřebné znalosti a dovednosti jsme již dali dohromady za tebe. Ke každému tématu, které musíš k maturitě ovládat, jsme vytvořili jedno výukové video (včetně pracovních sešitů a checklistů)!
 • Ušetříš čas
  Neztrácej čas procházením a pročítáním učebnic či sešitů. Všechna teorie, vypočítané příklady a informace k jednotlivým tématům pohromadě. Jeden tématický okruh - jedno video.
 • Připravíš se kdykoliv a z pohodlí domova
  Už nemusíš docházet na konzultační hodiny, nebo se přizpůsobovat někomu, kdo by tě látku doučil. Kurzy jsou tu pro tebe, jen ty si určíš čas a můžeš se připravovat klidně z pohodlí domova.
 • Ušetříš peníze
  Není nutné si platit doučování. Výuková videa (v rozsahu 1,5 až 2 hodiny) si budeš moc pouštět kolikrát bude potřeba a plně "pomocníka" nahradí. Případné dotazy pak můžeš řešit s expertkou.
 • Spokojená bude i tvá rodina
  Už nebudeš muset poslouchat otázky typu: "Kdy už se začneš připravovat na maturitu?", "Děláš už něco pro to?, "Jak jsi daleko s přípravou?"

... REFERENCE ...

"Matematika a Věrka je jako Jin a Jang, proto maturantům projekt zvladnimatiku doporučuji. Budete mít maturitu v kapse, stejně jako já."
Lenka D.
"Chtěl jsem zvládnout SMZ z matematiky bez větších problémů, a tak jsem šel do těchto kurzů, které mi přinesly hodně - stejně jako můžou vám :)"
Tomáš S.
"S online kurzy jsem byla velmi spokojená. Ujasnily mi plno věcí, ve kterých jsem si nebyla jistá. A maturitu z matematiky jsem udělala, takže super!"
Ivana Š.
"Dost mi pomohla videa plná teorie i praxe, která jsou zde na webu. Věrka dokáže poutavou a zábavnou formou naučit i věci zdánlivě nenaučitelné. Maturitu jsem zvládl, takže šanci má opravdu každý...:-)"
David N.www.davidn.cz